Jakich perfum używała Marylin Monroe?

 

Wiele kobiet do dziś podziwia ją za talent, wdzięk i figurę. Mężczyźni im wtórują. Czy można upodobnić się do seksbomby za pomocą perfum?

Marylin Monroe jest już ikoną i nikt nie może być wobec niej obojętny. Większość z nas podziwia ją, a nawet ci, których ominęły filmy z nią w roli głównej, cenią jej styl i chciałyby ją naśladować. Czy da się to uczynić za pomocą perfum? Według słów samej Marylin Monroe, da się, i to bardzo prosto. W końcu to ona powiedziała, że nocą ubiera się tylko w Chanel No. 5. Niedawno, z okazji pięćdziesiątej rocznicy śmierci gwiazdy, jedna z brytyjskich firm perfumiarskich zaczęła jednak szukać głębiej w archiwach i okazało się, że to nie wszystko.

Gwiazda ceniła też inne, nieistniejące już perfumy, o zapachu neroli, róży, drzewa sandałowego i cytronelli. Na rynku jest też sporo perfum inspirowanych jej postacią. Ponieważ gwiazda od dawna nie żyje, trudno powiedzieć, czy byłyby to jej ulubione zapachy. Warto jednak wiedzieć, że w sklepach są liczne perfumy ze zdjęciem Marylin Monroe, które pozwalają przybliżyć się do niej każdego dnia.

Więcej na temat perfum można przeczytać na stronie https://blog.esentire.pl/